Obsługa inwestycji

    • obsluga inwestycji small

REALIZUJEMY WIELE INWESTYCJI


Parę słów o nas...


Firma Heban rozpoczęła działalność na rynku materiałów budowlanych i wykończenia wnętrz w 1990 roku. Głównym atutem naszej firmy są pracownicy. To dzięki nim Heban jest postrzegany jako lider w sprzedaży materiałów budowlanych i wykończeniowych. Profesjonalizm, wysokie kwalifikacje naszych specjalistów w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem, budują uznanie w oczach naszych Klientów.


Jesteśmy jedyną firmą w Małopolsce zapewniającą kompleksową obsługę klienta detalicznego jak i odbiorcy hurtowego!


Od samego początku nasza działalność skupiona jest wokół handlu materiałami budowlanymi. Pragnąc kompleksowo zaspokajać potrzeby naszych klientów postanowiliśmy stworzyć specjalny dział, którego głównym zadaniem jest obsługa inwestycji budowlanych. Dział ten dysponuje odpowiednim zapleczem oraz składa się z ludzi posiadających duże doświadczenie w sektorze budowlanym przez co jest w stanie obsługiwać Klientów na najwyższym poziomie.


Jesteśmy firmą biorącą aktywny udział w obsłudze inwestycji na terenie Małopolski. Realizujemy każde zamówienie, niezależnie czy chcesz odnowić elewację, czy zbudować obiekt od podstaw.


Pomożemy na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia:  • zaczynając od fachowego doradztwa wykwalifikowanego personelu,

  • poprzez wybór optymalnych materiałów oraz rozwiązań technologicznych,

  • a wieńcząc na terminowym i bezpiecznym transporcie!


Sprawdź nas!

    • inwestycje