Dystrybucja - hurtownia

    • hurtownia small

Doświadczenie, profesjonalizm, kompleksowa obsługa...


Doświadczenie...


Firma Heban rozpoczęła działalność na rynku materiałów i wykończenia wnętrz w 1990 roku. Od tamtej pory firma prężnie się rozwija, poszerzając asortyment produktowy oraz usługowy tak, aby jak najlepiej sprostać wymaganiom klientów.


 

Profesjonalizm...


Niezwykle ważnym elementem naszej działalności jest profesjonalizm, który jest celem każdego szczebla działalności marki Heban. Dotyczy się to zarówno produktów oferowanych jak i fachowego doradztwa. Stawiamy na wiedzę naszych pracowników, motywując ich do nauki poprzez cyklicznie organizowane szkolenia. Dzięki temu marka Heban postrzegana jest jako lider sprzedaży materiałów budowlanych i wykończeniowych.
 

Kompleksowa obsługa...


  • Prowadzisz sklep, skład budowlany?
  • Jesteś fachowcem w swojej dziedzinie?
  • Chcesz dostarczać swoim klientom produkty najwyższej jakości?

Nie musisz już szukać!
 

Nasza hurtownia dostarczy kompleksowych rozwiązań dla Twojego biznesu. Doskonale wiemy, jak ważna jest szybkość i precyzja działania. Jakość rozumiemy jako coś więcej niż oferowanie wysokiej klasy materiałów budowlanych. Nasi doradcy to profesjonaliści, nie wahaj się korzystać z ich wiedzy. Pomogą Ci na każdym etapie współpracy, od wykonania pierwszego telefonu do ustalenia dogodnego terminu dostawy. Indywidualne podejście do Twoich potrzeb to klucz do naszego sukcesu!.
 

Jesteśmy jedyną firmą w Małopolsce zapewniającą kompleksową obsługę klienta detalicznego jak i odbiorcy hurtowego!


    • siedziba komplet oznaczenia1